+Dodaj ogłoszenie
Portal z napędem na dwa koła

Wkręć się w rowerowe szaleństwo z Multibike

Multibike powstał z myślą o wszystkich fanach dwóch kółek: jeżdżących rekreacyjnie, rowerowych maniaków, czy też osób, które na pasji do rowerów utworzyły własny biznes. Nieważne, do której z tych grup należysz - zapraszamy Cię do ruszenia w ekscytującą podróż po rowerowym świecie! W jej trakcie znajdziesz odpowiedzi na pytania, interesujące treści, spory zastrzyk wiedzy... słowem: wszystko to, co chcesz wiedzieć i czego potrzebujesz.

O nas

Rower to sposób na życie!

Miłość do dwóch kółek zazwyczaj rodzi się już w dzieciństwie. Z biegiem lat jazda na rowerze zaczyna służyć nie tylko rekreacji: jest naszym sposobem dbania o zdrowie czy środowisko, jest motywacją do odkrywania nowych miejsc, stawiania sobie wyzwań, przekraczania możliwości. Jazda na rowerze wyraża wiele, dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć jak najbardziej wszechstronny portal – tak powstał Multibike.

O nas

To dość oczywiste, że na Multibike znajdziesz głównie rowery, dużo rowerów. To one stanowią centrum naszego świata! Dziecięce, miejskie, szosowe... wybór jest szeroki, więc jeśli szukasz nowego dwukołowca, koniecznie przejrzyj nasze ogłoszenia!

Wiemy także, że istotą roweru są jego części składowe. Dzięki ogłoszeniom Multibike możesz uzdrowić swój pojazd, wymieniając wadliwy element na nowy. Możesz również ulepszyć rower kupując gadżety, czy akcesoria, nadające mu Twój własny, indywidualny charakter.

Jesteśmy przy Tobie także w sytuacjach kryzysowych. Poszukujesz stacji napraw? Serwisu lub sklepu rowerowego? Z pomocą przyjdą Ci nasze mapy rowerowe. Jeśli najdzie Cię ochota na towarzyskie spotkanie na dwóch kółkach, mapa wskaże Ci także najbliższe miejsce przyjazne rowerom. Znasz miejscówkę szczególnie godną polecenia? Dodaj ją do naszej bazy, by inni również mogli się nią cieszyć!

Multibike oferuje Ci także niezawodny planner tras rowerowych. Czasami po prostu chcemy wiedzieć, dokąd zaprowadzi nas droga, którą pokonujemy. Dzięki narzędziu plannera sprawdzisz przebieg czekającej Cię trasy, orientacyjny czas jej pokonania, a także ilość spalonych kalorii. Wiemy, że łatwiej jedzie się, mając na uwadze cel do osiągnięcia!

O nas

Zachęcamy Cię również do poszerzania rowerowej wiedzy. Znajdziesz u nas artykuły i filmy dotyczące bezpieczeństwa, mody, lifestyle'u, zdrowia, tras, sprawdzisz jak w testach wypadają poszczególne modele rowerów, posłuchasz wywiadów z ekspertami i maniakami branży. Multibike to prawdziwa kopalnia inspiracji, wiedzy oraz rozrywki – jeśli odwiedzisz nas raz, z pewnością wrócisz po więcej!

Nasz portal jest miejscem pełnym pasji, które pochłonie Cię bez reszty i podsyci w Tobie chęć wsiadania na rower każdego dnia. A przecież o to w tym wszystkim chodzi!

Biuro obsługi klienta

Masz problem z funkcjonowaniem serwisu? Odezwij się do nas. Pomożemy!