+Dodaj ogłoszenie

Do szkoły, na plac zabaw czy na podwórko? Nieważne gdzie, byle na rowerze! Modne dzieciaki uwielbiają śmigać na dwóch kółkach. Nic dziwnego - tak jest szybko, wygodnie i... wesoło!

Weekend za miastem to dobry plan na każdą pogodę! Najprzyjemniejszy jest jednak w słoneczne, letnie dni. Rowery, woda i wspólne wygłupy - to wszystko ma niezapomniany klimat i pozwala tworzyć najwspanialsze wspomnienia!

W mieście jest wiele ciekawych miejsc przyjaznych rowerzystom. My zawitaliśmy do poznańskiego City Parku. Zobaczcie efekty naszej sesji.

„Krawatowcy” na rowerach i w komunikacji miejskiej to rzadkość… a szkoda! Jak zauważa Tomasz Miller, odpowiednio dobrany rower sprawia, że spokojnie można jeździć w dżinsach, chinosach, koszuli, kamizelce, a kiedy będzie zimniej także marynarce lub garniturze sportowym. Zobacz, jak ikona męskiego stylu prezentuje się w rowerowej sesji.

Na rowerze po mieście? Dlaczego nie! Na dwóch kółkach może być wygodnie, przyjemnie i stylowo. Zobacz zdjęcia naszych rowerzystów i poczuj klimat słonecznego Poznania!

Biuro obsługi klienta

Masz problem z funkcjonowaniem serwisu? Odezwij się do nas. Pomożemy!