+Dodaj ogłoszenie

Rower miejski - gdzie i kiedy się przydaje?

Rower miejski - gdzie i kiedy się przydaje?

Przejażdżka rowerowa? Chętnie! Dla wielu z nas to świetny pomysł na weekendową rozrywkę czy udany trening. Tymczasem rower miejski staje się także popularną alternatywą dla innych środków transportu, takich jak samochód czy komunikacja miejska. Sprawdź, gdzie i kiedy może się doskonale sprawdzić.


Na kawie z przyjaciółką

Kiedy na zewnątrz robi się ciepło, spotkanie w kawiarni wydaje się zwyczajnie… nudne. Jasne, można poszukać miejsca z przyjaznym ogródkiem, w którym będziecie łapać promienie słonka. Można też wziąć kawę na wynos, wskoczyć na rowery i cieszyć się jej smakiem oraz własnym towarzystwem wszędzie, gdzie tylko macie na to ochotę.


W drodze do pracy

Szybki i wygodny dojazd do pracy może być jedną z największych zalet mieszkania w mieście. Okazuje się, że kiedy wybieramy rower i omijamy korki, droga do pracy staje się jeszcze krótsza. Przy okazji już od rana można wprawić się w dobry nastrój, rozruszać się i złapać łyk świeżego powietrza. Co tu dużo mówić – same plusy!

Na zakupach

Wypad zakupowo-rowerowy to doskonały pomysł! Lokalizacja większości centrów handlowych sprawia, że bez problemu można dotrzeć do nich na rowerze. Być może rower nie sprawdzi się w czasie wielkich zakupów, podczas których wyniesiesz z galerii połowę sklepowego asortymentu, ale ograniczone możliwości transportowe to coś, za co z pewnością podziękuje ci… twój portfel.


W czasie wolnym

Przejażdżka rowerowa to rozrywka, do której nikogo nie trzeba namawiać. Wiosną i latem cieszy znacznie bardziej niż sesja na siłowni. Rower miejski świetnie sprawdzi się podczas krótkich wypadów. Może też umilić spotkanie z przyjaciółmi albo podarować ci czas tylko dla siebie.


Na randce

Spacer, kino, obiad, kawa – masz już dość randkowej rutyny? Pora na randkę rowerową! Wspólna przejażdżka może stanowić miłą odskocznię od codzienności. Może wybierzecie się na wspólny piknik, a może podczas wycieczki odkryjecie miejsce, którego żadne z was dotąd nie znało? Dodatkowe atuty? Aktywność sprzyja uwalnianiu endorfin, co zwiększa szanse, że randka będzie naprawdę udana.

Biuro obsługi klienta

Masz problem z funkcjonowaniem serwisu? Odezwij się do nas. Pomożemy!
574 140 550