+Dodaj ogłoszenie

Rower miejski – 5 razy tak!

Rower miejski – 5 razy tak!

Rowery miejskie przyciągają wzrok niezależnie od pory roku. Kolorowe lub klasyczne, są nie tylko praktyczne, ale też niezmiennie cieszą oko. Nie da się ukryć, że gdy za oknem robi się coraz cieplej, rowery miejskie kuszą jeszcze bardziej. Czy warto już dzisiaj przesiąść się na rower miejski?

Tak, zapomnij o korkach.

Niektórzy jazdę autem uznają za przyjemność, inni – za przykry obowiązek. Ze świecą można jednak szukać osoby, która lubi jeździć samochodem po zatłoczonym mieście. A gdyby tak zrezygnować z auta na rzecz roweru miejskiego? Uliczne korki szybko przestaną być stresujące, bo… zwyczajnie zapomnisz, że istnieją! Przestaną dotyczyć cię także problemy z parkowaniem oraz wysokie ceny benzyny.


Tak, nie czekaj na tramwaj.

Rezygnacja z auta często wiąże się z przesiadką na komunikację miejską. W dużych miastach bywa to wygodniejsza opcja niż własne auto. Nie da się jednak ukryć, że pod względem komfortu nadal pozostawia wiele do życzenia. Nie każdy lubi być uzależniony od rozkładu jazdy. Dodatkowo, wielu z nas miało okazję się przekonać, że prawidłowo działająca klimatyzacja w tramwajach czy autobusach to rzadkość. W komplecie z potem lejącym się z czoła zyskujemy więc spływający z twarzy makijaż i… nie zawsze świeże zapachy współpasażerów.

Tak, zadbaj o swoją figurę.

Kiedy słońce zaczyna przygrzewać, sukienki nagle robią się coraz krótsze, a bluzki – coraz bardziej obcisłe. Niestety, gdy garderoba powoli zmienia się na letnią, ciało często nadal pozostaje zimowe… Dobrym początkiem w walce o idealną figurę jest delikatna zmiana codziennych nawyków. Wcale nie chodzi o to, by nagle rozpoczynać każdy dzień dwugodzinną sesją na siłowni. Zmiana środka transportu na rower miejski, choćby kilka razy w tygodniu, pozwoli bez odczuwalnego wysiłku zgubić trochę tłuszczyku i wysmuklić nogi.


Tak, pozwól sobie na więcej.

Kiedy każdego dnia pokonujesz na rowerze miejskim kilka kilometrów, poprawia się twoja kondycja i samopoczucie. To sprawia, że małe grzeszki żywieniowe mogą ujść ci na sucho! Nie, przesiadka na rower nie spowoduje, że jedzona codziennie pizza cudownie przestanie odkładać się w biodrach. Jednak po energicznej przejażdżce małe ciacho od czasu do czasu jest w pełni usprawiedliwione!

Tak, pora na zakupy.

Każdy pretekst jest dobry, żeby wybrać się na zakupy. Skoro już przesiadkę na rower miejski masz za sobą, pora zadbać o odpowiednią i wygodną garderobę. Jeśli jeździsz rowerem na co dzień, na przykład do pracy, raczej niechętnie wskoczysz w dres. Ale może przyda ci się nowa kurtka przeciwdeszczowa? Stylowy i bezpieczny kask? Wygodne, sportowe buty? W końcu dzięki regularnemu pedałowaniu do skarbonki wpadło parę groszy, zaoszczędzonych na benzynie czy biletach autobusowych. I pamiętaj, że do wielu centrów handlowych można bardzo wygodnie dojechać rowerem miejskim!

Biuro obsługi klienta

Masz problem z funkcjonowaniem serwisu? Odezwij się do nas. Pomożemy!
574 140 550