+Dodaj ogłoszenie

Bike Republic - MOBILNY SERWIS ROWEROWY

Bike Republic - MOBILNY SERWIS ROWEROWY

BIKE REPUBLIC to firma, której świat kręci się wokół rowerów. Świadczymy mobilne i stacjonarne usługi serwisowe korporacjom oraz osobom prywatnym.

Otoczymy Państwa pracowników należytą opieką, świadcząc nowoczesne usługi związane z flotą rowerową oraz solidny, profesjonalny serwis w mobilnej odsłonie. Zapewnimy przyjazną atmosferę, nie będzie mowy o skrępowaniu. Z ciekawskimi i dociekliwymi podzielimy się naszą wiedzą z chęcią i czystą pasją. Zarażając entuzjazmem, pozytywnie nakręcimy na rower każdego nowicjusza i niezdecydowanego. Z wyjadaczami… wypijemy kawę i podzielimy się doświadczeniami. Każda bowiem osoba pracująca w BIKE REPUBLIC to cyklista z krwi i kości. Jednocześnie będziemy bezlitośni dla każdego, kto zaniedbuje swój rower, a tym samym własne bezpieczeństwo.


Wierzymy, że bezpieczeństwo cyklistów to nie tylko wciąż zwiększająca się liczba ścieżek rowerowych i świadomość współuczestników ruchu – kierowców. Bezpieczeństwo to również regularny serwis, który zapewnia odpowiedni stan techniczny roweru.

BIKE REPUBLIC świadczy najwyższej jakości usługi serwisowe zarówno w sposób tradycyjny, w jednym z naszych lokali, jak i w nowoczesnej, mobilnej formie – w korporacjach i dużych firmach. 


Przewaga konkurencyjna:

  • Jesteśmy wiarygodni, współpracujemy z renomowanymi partnerami
  • Wypełniamy niszę w zakresie długoterminowego najmu rowerów 
  • Oferujemy serwis zarówno mobilny, jak i tradycyjny 
  • Mamy stale poszerzające się grono klientów indywidualnych i korporacyjnych 
  • Aktywnie angażujemy się w organizację inicjatyw rowerowych 
  • Działamy również w tradycyjny sposób. Od stycznia 2019 otwieramy pierwszy z dwóch zaplanowanych na rok 2019 stacjonarnych punktów serwisowych 
  • Dbamy o nasz image w najdrobniejszych szczegółach. 

Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Biuro obsługi klienta

Masz problem z funkcjonowaniem serwisu? Odezwij się do nas. Pomożemy!
574 140 550