+Dodaj ogłoszenie

Kolor ma znaczenie! Dlaczego lubimy kolorowe rowery?

Kolor ma znaczenie! Dlaczego lubimy kolorowe rowery?

Różowy rowerek miejski na randkę, zielony na wiosenne rozpoczęcie sezonu, miętowy zgodny z obowiązującą modą… Przeglądając czasopisma kobiece można odnieść wrażenie, że każdy rowerzysta powinien mieć spory zapas jednośladów na każdą okazję. Jasne, że nikt nie wymienia roweru co miesiąc tylko po to, by nacieszyć się jego nową barwą. Nie da się jednak ukryć, że przy wyborze idealnego roweru, obok wielu innych kryteriów, zwracamy uwagę także na kolor! Dlaczego lubimy kolorowe rowery?

…bo wyróżniają się z tłumu
Czasy, kiedy wybór towarów na rynku był mocno ograniczony, już dawno odeszły do lamusa. Nadal jednak wiele osób ogranicza swoje wybory do klasyki, unika odważnych, wyróżniających rozwiązań. To właśnie powoduje, że nawet dziś rower o mocno energetycznym, jaskrawym kolorze lub interesującej, pastelowej barwie wyróżnia się z tłumu. Pewnie, że nie dla każdego będzie to atut, bo nie każdy lubi na siebie zwracać uwagę. Rower w wyjątkowym kolorze ma jednak także praktyczną zaletę – bez problemu znajdziesz go w tłumie, na przykład wśród innych rowerów umieszczonych na stojakach!

…bo mają wyjątkowy charakter

Indywidualizm jest ważny dla wielu rowerzystów. Lubimy, kiedy rower jest delikatnie spersonalizowany – to dlatego drobne gadżety rowerowe, jak naklejki czy przypinki, cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Kolor roweru też może stanowić sposób wyrażania swoich upodobań. Rama w wyjątkowej barwie nadaje rowerowi niepowtarzalnego charakteru!

…bo są elementem stylizacji


Biuro obsługi klienta

Masz problem z funkcjonowaniem serwisu? Odezwij się do nas. Pomożemy!
574 140 550