+Dodaj ogłoszenie

Gwiazdy na rowerach

Gwiazdy na rowerach

Piękne rezydencje na całym świecie, obszerne eleganckie garaże, w których stoją zaparkowane drogie męskie zabawki.


Zabawki warte najczęściej fortunę, mowa oczywiście o autach, które posiadają wszystko o czym można zamarzyć, technologicznie mają wszystko, ale....

To „ale” ma dwa kółka, jest jednym z najprostszych i najstarszych środków lokomocji. Nawet gwiazdy od czasu do czasu z wielką chęcią zamienią swoje sportowe auta, eleganckie limuzyny na nasze ukochane rowerki.


Co jest takiego w tym dwukołowym szaleństwie? Czym kierują się panowie gwiazdy, ci młodzi i ci trochę starsi?

Myślę, że ogromne znaczenie mają tu kwestie związane z utrzymaniem poprawnej sylwetki, a co za tym idzie -propagowanie zdrowego trybu życia.


Druga sprawa: w świecie gwiazd i celebrytów panuje duża konkurencja, która przekłada się na rywalizację. Prowadzi to do specyficznego sposobu myślenia: skoro on jeździ, to ja również będę śmigał na rowerze. Trochę robią to dla zdrowia, a trochę, nie ukrywajmy, dla ładnych zdjęć w gazetach.

A tak zupełnie poważnie, to w pewnym momencie przychodzi czas na pełen luz, gdzie każdy wrzuca na kark to co lubi, w czym jest mu wygodnie, nie ma czerwonego dywanu, nie ma fleszy, jest wolność, radość i powrót na ziemię… :)

Zobaczcie, jak to wygląda na zdjęciach – całkiem nieźle!

Szerokiej drogi!
Wojtek Witczak - Pasjonat mody, promotor polskich projektantów, producent sesji zdjęciowych i pokazów mody. Specjalista od wizerunku.

Jego inspiracje i propozycje męskich stylizacji możecie obejrzeć w Men Style na FB (https://www.facebook.com/stylowymen/

Biuro obsługi klienta

Masz problem z funkcjonowaniem serwisu? Odezwij się do nas. Pomożemy!
574 140 550