+Dodaj ogłoszenie

Upał w mieście!

Upał w mieście!

Mamy już prawie lato, słońce bije po oczach, temperatura robi swoje... chce się żyć!

 

Wszyscy czekamy na ten dzień, ulubiony dzień – piątek, czyli początek weekendu... 

Rower wyszykowany, w pięknym słońcu błyszczy jak gwiazda, przyszedł jego czas.

 

Wiadomo, wielu z nas wyjedzie za miasto, ale większość w nim pozostaje, umawiając się z przyjaciółmi w licznych, tętniących życiem ogródkach.

 

Samochód też ma wolny weekend, więc wsiadamy na nasze stalowe rumaki i w drogę… :) 

Nasz rowerowy look uzależniamy od pogody, miejsca spotkań i oczywiście od towarzystwa, bo np. na rowerowej randce będziemy chcieli zaskoczyć wszystkich… Nawet siebie. ;)

 

Jestem zwolennikiem przewiewnych bawełnianych tkanin, swobody ruchu. Uważam, że lepiej mniej niż więcej, zawsze możemy dodatkowo dorzucić coś do podręcznego bagażu. 

Jest kilka trendów w miejskiej modzie rowerowej. Pierwszy to zawsze bezpieczne białe koszule, białe t-shirty. Do tego pasuje wszystko – każdy kolor spodni, szortów czy butów.

 

Buty zawsze wygodne, białe, kolorowe, ze skóry lub tkaniny, do wyboru do koloru, całości dopełnią kolorowe okulary, plecak lub torba.

 

Do tego zestawu możemy zawsze dołączyć kolorową koszulę w kratę, marynarkę lub blezer, bo wieczory bywają jeszcze chłodne. 

Drugi to przemyślany look, dotyczy to wspomnianych randek, imprez na świeżym powietrzu itp. Najczęściej są to połączenia długich bawełnianych spodni, w dowolnym kolorze, typowej letniej marynarki i klasycznej koszuli. Ważne, by w jej składzie była maksymalna ilość bawełny.

 

Taki zestaw w połączeniu z fajnymi mokasynami na bosej stopie da nam oczekiwany efekt.

 

Osobiście lubię łączyć klasyczne szorty, białe, granatowe czy beżowe z letnimi marynarkami, t-shirtem i sportowymi butami, miło i wygodnie. 

Trzeci look to kompletna wariacja kolorów, wiosna, lato sprzyja naszym dzikim inspiracjom, więc czemu nie… :)

 

Kolorowe rowery, kolorowe włosy, ciuchy, dodatki, gadżety... jest moc! :)

 

Z przyjemnością patrzę na takie kolorowe ptaki, które coraz częściej przemykają po naszych polskich ulicach. 

Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Wam wielu weekendowych inspiracji i oczywiście bezpiecznych powrotów do domu... :)Wojtek Witczak - Pasjonat mody, promotor polskich projektantów, producent sesji zdjęciowych i pokazów mody. Specjalista od wizerunku.

Jego inspiracje i propozycje męskich stylizacji możecie obejrzeć w Men Style na FB (https://www.facebook.com/stylowymen/

Biuro obsługi klienta

Masz problem z funkcjonowaniem serwisu? Odezwij się do nas. Pomożemy!
574 140 550