+Dodaj ogłoszenie

Chillout po pracy? Z rowerem i nie tylko!

Chillout po pracy? Z rowerem i nie tylko!

Nie samym weekendem człowiek żyje! Odrobina odpoczynku i chwila wytchnienia jest ważna każdego dnia. Po pracy także można przyjemnie się zrelaksować… w ruchu i nie tylko! Nasze ulubione pomysły na relaks to…

 

 

Godzinka w parku

 

Nawet najwięksi miłośnicy aktywnego wypoczynku muszą się czasem zatrzymać. Najlepiej w miłym otoczeniu! Czytanie książki na ławce w parku, minipiknik czy spotkanie ze znajomymi pozwolą nawet w środku tygodnia poczuć weekendowy klimat.

 


 

Coś pysznego

 

Rower w przestrzeni miejskiej coraz rzadziej jest ograniczeniem. Można nim dojechać na kawę, ciacho albo pyszny obiad… Coraz więcej miejsc jest przystosowanych do potrzeb rowerzystów. Oprócz tego, niektóre z nich mają specjalne zniżki dla osób na rowerach!


 

 

Sesja zdjęciowa na luzie

 

Stylizowana czy naturalna? Do wyboru, do koloru! Przy eleganckich sesjach w przestrzeni miejskiej świetnie prezentują się rowery Goetze. Pozowanie może poprawić humor i skutecznie rozbawić. Czasami wystarczy kilka selfie z przyjaciółką! Z kolei prawdziwi pasjonaci fotografii świetnie poczują się odnajdując nowe, ciekawe miejsce lub spoglądając trochę inaczej na te lokalizacje, które już znają.

 


 

Patrzenie w niebo

 

Brzmi banalnie? I co z tego! W ciągu pracowitego tygodnia rzadko mamy czas na to, aby zatrzymać się uważnie i rozejrzeć wokół. Słuchanie śpiewu ptaków czy wąchanie kwiatów także ma działanie terapeutyczne… a przynajmniej bardzo odprężające.

 


 

Udane zakupy

 

Nawet drobiazg potrafi nieźle poprawić humor. Rower z powodzeniem może poczekać pod centrum handlowym, kiedy jego właściciel buszuje wśród ulubionych towarów. Zakupy wcale nie muszą oznaczać ciuchów! Kupowanie książek, gier czy płyt z muzyką może sprawić taką samą przyjemność.


 

 

Biuro obsługi klienta

Masz problem z funkcjonowaniem serwisu? Odezwij się do nas. Pomożemy!
574 140 550