+Dodaj ogłoszenie

Rower Audi Sport e-tron - sprawdź, czy warto!

Rower Audi Sport e-tron - sprawdź, czy warto!

Jak osiągnąć zawrotną prędkość na rowerze?  Można już teraz zacząć porządne treningi i za kilka lub kilkanaście miesięcy cieszyć się efektami. Można też poszukać naprawdę duuużej górki i dobrze się rozpędzić. Albo skorzystać z elektrycznego wsparcia – na przykład jeżdżąc na rowerze Audi Sport e-tron, który testowaliśmy niedawno. To była niezła jazda! 

Jak to działa?

 

Choć rowery elektryczne cieszą się coraz większą popularnością, sposób ich działania dla wielu osób nadal stanowi zagadkę. Tymczasem to bardzo proste! Rower elektryczny posiada niewielki silnik wbudowany w koło. Dzięki temu może wspierać rowerzystę w czasie jazdy, nieco ograniczając wysiłek niezbędny do wprawienia jednośladu w ruch.  Ważne jest to, że rowerzysta sam wybiera poziom wspomagania, określając, ile energii chce włożyć w jazdę. Istnieje również możliwość całkowitego wyłączenia silnika, dzięki czemu sprzęt w razie potrzeby może być użytkowany dokładnie tak samo jak tradycyjny rower. 

Niemieckie doświadczenie w nowym wydaniu

 

Każdy z nas zna Audi jako koncern związany z produkcją samochodów. Czasami jednak zaangażowanie producenta w nową branżę nie jest dobrze postrzegane – przecież to, że zna się na autach, wcale nie musi znaczyć, że wyprodukuje dobry rower. Na wypadek takich wątpliwości warto wiedzieć, że rower Audi Sport e-tron powstał we współpracy z wytwórnią rowerów Haibike. Wspólnie postanowili stworzyć rower, który łączy w sobie innowacyjność, technologię o wysokim standardzie oraz perfekcyjne wykonanie. Patrząc na ten rower – udało się!

 Wygodnie i nowocześnie

 

Rower Audi Sport e-tron już na pierwszy rzut oka jest bardzo ergonomiczny. Można to odczuć podczas jazdy – bardzo łatwo się na nim rozpędzić! Pedałuje się naprawdę lekko i przyjemnie, tak, że w ogóle nie czuć jego wagi (18 kg!).  Choć użytkownikom tradycyjnych rowerów może wydawać się to całkiem sporo, warto pamiętać, że jak na rower elektryczny to bardzo dobry wynik.

 Audi Sport e-tron – warto?

 

Czy warto się przejechać? Na pewno! Dla osoby, która na co dzień jeździ tradycyjnym rowerem to bardzo ciekawe doświadczenie. Można łatwo zmienić podejście do jednośladów i odkryć, że elektryczne wspomaganie w rowerze naprawdę ma sens. A czy warto znaleźć dla niego miejsce w swoim garażu? Cóż, to opcja tylko dla osób, które na rowerowe kaprysy potrafią przeznaczyć naprawdę sporo gotówki… ;) Bardzo dziękujemy Audi Centrum Ławica za użyczenie dla nas roweru do przetestowania.


Bartek "Bartes" Kupś

Jeden z nielicznych Polaków, który kilkakrotnie swoje sety prezentował w wielu klubach na Ibizie. Przez 5 lat Prezenter Radia Planeta Poznań. Najlepszy Polski rezydent roku 2012 według Sunset Music Awards. Jeden z topowych dj’ów sceny house w Polsce.


 

 

 

Biuro obsługi klienta

Masz problem z funkcjonowaniem serwisu? Odezwij się do nas. Pomożemy!
574 140 550