+Dodaj ogłoszenie

Rowerem do pracy

Rowerem do pracy

Pierwszy rower powstał prawie 150 lat temu. Wtedy nikt nie przypuszczał, że poza oczywistymi, praktycznymi zaletami tego typu sprzęt będzie spełniał też wiele innych, ważnych funkcji. Nikt nie mógł nawet podejrzewać, że w przyszłości rower stanie się synonimem luksusu, marzeń oraz tematem nigdy niekończących się rozmów. Jazda na rowerze znaczy dziś więcej niż możliwości transportu - to symbol niezależności. Rowerowa pasja stanowi pewien trend, który staje się też doskonałym sposobem na życie.
Dzisiaj prawie każdy mężczyzna ma w posiadaniu chociaż jeden rower - lepszy lub gorszy, ale ma... I na tym się nie kończy. 

Jak już ma rower to... dopiero się zaczyna. Myśli wtedy o różnych rowerowych gadżetach, których na rynkach całego świata są tysiące.

Kiedy zadowoli swoją delikatną próżność i koledzy pozazdroszczą mu nowego dzwonka lub pompki, nadchodzi czas, by pomyśleć o dobrej rowerowej stylówce. :)

Wiadomo że w rowerowej stylizacji (tak, jak i w każdej innej!) wszystko zależy od okoliczności. Tutaj dodatkowo odpowiednio dobrany rower może również podkreślić nasz charakter i osobowość!
Dziś stawiamy na rowerowy business casual – zajmiemy się stylizacją odpowiednią do pracy. Pracujesz w biurze, na co dzień ubierasz się elegancko? Wcale nie musisz rezygnować z roweru!


Podczas jazdy na jednośladzie każdy z nas lubi wygodę i swobodę ruchu. To wcale nie wyklucza niesportowego wyglądu. Rowerowy dress code ma to do siebie, że pozwala nam trochę oszukać. :)


 


Przykładowo, długie spodnie można swobodnie wymienić na szorty, w sam raz na drogę do pracy. Długie spodnie, bardziej odpowiednie do biura, chowamy grzecznie spakowane w torbie. W ten sposób zaraz po zakończonej pracy  można udać się nad Wisłę albo na zakręcone garden party… :)


Co do długich spodni na rowerze – mogą być problemowe. Proponuję wybierać nie za długie, wąskie dołem lub po prostu podwijać i spinać nogawki.Jeśli chodzi o skarpetki - moda na buty bez skarpetek nadal trwa. Oczywiście przy temperaturach na plusie. :) Jestem jak najbardziej za tym trendem, który trafił do nas prosto z włoskich ulic. W razie potrzeby, dla własnego komfortu, śmiało możemy zakładać do różnego rodzaju butów męskie bawełniane stopki, których na rynku mamy ogromny wybór. Panom, którzy jednak lubią klasyczną skarpetkę, polecam kolorowe, cienkie, bawełniane, gładkie lub we wzory, również nadal na topie.Na czas dojazdu do pracy eleganckie dodatki: krawaty, muszki itp.,  zawsze możemy schować w kolejnym męskim gadżecie, np. torbie, aktówce czy plecaku. Jak je wybrać, dobrać, na co zwrócić uwagę? O tym zdradzę więcej następnym razem! ;)

Wojtek Witczak - Pasjonat mody, promotor polskich projektantów, producent sesji zdjęciowych i pokazów mody. Specjalista od wizerunku.

Jego inspiracje i propozycje męskich stylizacji możecie obejrzeć w Men Style na FB (https://www.facebook.com/stylowymen/

Biuro obsługi klienta

Masz problem z funkcjonowaniem serwisu? Odezwij się do nas. Pomożemy!
574 140 550