+Dodaj ogłoszenie

Wiosna w rowerowym świecie – co zrobić, żeby ją poczuć?

Wiosna w rowerowym świecie – co zrobić, żeby ją poczuć?

Kiedy powietrze ogrzewają pierwsze promienie wiosennego słońca, nie sposób powstrzymać uśmiechu – szczególnie dotyczy to osób, które z niecierpliwością czekają na sezon rowerowy. Wiadomo, że dla niektórych sezon trwa cały rok… i chwała im za to! Jednak nawet osoby, które na rower wsiadają tylko od czasu do czasu lubią poczuć wiosnę w powietrzu. Jak najlepiej ją powitać?

 

Po prostu – wyjdź z domu!

 

To oczywiste, prawda? A jednak, choć na zewnątrz robi się coraz cieplej, czasem trudno się zmotywować do tego pierwszego wyjazdu w sezonie. Dziś jeszcze nieco za mocno wieje, jutro niebo może być trochę pochmurne…  Dość wymówek, czas rozruszać znudzone zimą mięśnie! Dystans nie ma tu żadnego znaczenia. Krótkie wycieczki po mieście też są ok! Powrót do formy zaczyna się przecież od małych kroków. Nawet krótka przejażdżka jest lepsza niż żadna.

 

Odkryj nowe miejsce

 

Każdy rowerzysta ma swoje własne upodobania. Jedni kochają jeździć szybko, tak, by mocno przyśpieszyć bicie serca i poczuć zmęczenie. Inni uwielbiają wycieczki rowerowe, podczas których mogą cieszyć się widokami i klimatem okolicy. Wiosną warto poszukać w okolicy ciekawych, nieznanych dotąd miejsc i tras. Nic tak nie cieszy jak widok pierwszych pąków na drzewach! A wycieczki „krajoznawcze” zawsze pozwalają na odkrywanie nowych, ciekawych miejsc. Kto wie, może będziesz chciał do nich wracać?

 

Postaw na kolor pełen energii

 

Problem z wyborem odpowiedniego roweru spotyka przede wszystkim początkujących rowerzystów, którzy nie mają jeszcze sprecyzowanych oczekiwań. Do pierwszych miejskich przejażdżek świetnie sprawdzą się stylowe, kolorowe rowery, np. Goetze. Myśl o pięknie prezentującym się rowerze porządnie zmotywuje do wyjścia na zewnątrz! Gotowi? No to w drogę!

 

Biuro obsługi klienta

Masz problem z funkcjonowaniem serwisu? Odezwij się do nas. Pomożemy!
574 140 550