+Dodaj ogłoszenie

Dlaczego warto spersonalizować swój rower?

Dlaczego warto spersonalizować swój rower?

Sukienka szyta na miarę, buty wykonywane na indywidualne zamówienie, kuchnia robiona pod wymiar… Rzeczy, które są przygotowywane z myślą o konkretnym kliencie, mają większe szanse spełnić jego wymagania. Pozwalają zrezygnować z kompromisów i w pełni cieszyć się komfortem użytkowania. Ta prawidłowość dotyczy także rowerów. Czy warto wybrać rower na zamówienie?
Personalizacja roweru często kojarzy się z doborem dodatków, które sprawią, że konkretny jednoślad będzie wyjątkowy. W rzeczywistości jednak może oznaczać znacznie więcej niż dobór ramy w ulubionym kolorze czy dodanie naklejki ze swoją ksywką na kierownicy. Dopasowanie roweru do swoich potrzeb może realnie wpływać na wygodę jazdy. Nie istnieje przecież obiektywnie najlepszy model roweru. Idealny pojazd to taki, który w pełni odpowiada potrzebom właściciela.


Rozmiar ma znaczenie

Dużo mówi się o tym, aby odpowiednio dobrać rower do swojego wzrostu. Pozwala to zniwelować bóle kręgosłupa czy drętwienie rąk podczas jazdy. Większość producentów dysponuje tabelkami, które pomagają określić, jaki rozmiar ramy będzie odpowiedni dla konkretnego rowerzysty. Korzystanie z nich jest bardzo pomocne! Jednocześnie jednak, żadna tabelka nie jest w stanie uwzględnić proporcji ciała danego człowieka. Nie każda wysoka osoba ma długie nogi, a wzrost nie zawsze idzie w parze z rozmiarem. Indywidualny projekt roweru pozwala wziąć pod uwagę te subtelne różnice, dzięki czemu jazda będzie jeszcze przyjemniejsza.
Cena nie zwala z roweru

Mogłoby się wydawać, że zakup roweru na zamówienie to luksus, na który mogą pozwolić sobie tylko wybrańcy. Nic bardziej mylnego! Cena roweru w indywidualnej konfiguracji może zaczynać się już od 2300 złotych. Tyle wystarczy, by zainwestować w dobry jakościowo sprzęt, a jednocześnie dopasować go do swoich oczekiwań. Oczywiście, wśród gotowców na rynku można znaleźć także tańsze jednoślady. O tym, czy jazda na nich będzie sprawiała oczekiwaną przyjemność, trzeba już przekonać się na własnej skórze.


Nie tylko dla cierpliwych

Decydując się na spersonalizowany rower, trzeba mieć na uwadze fakt, że trudno wejść do salonu i go po prostu kupić. Konieczność złożenia roweru dopasowanego do konkretnych potrzeb zawsze musi zająć kilka dni. Bez obaw – na realizację zamówienia nie trzeba zwykle czekać miesiącami. W niektórych salonach możemy spodziewać się dostawy już w ciągu tygodnia. Zdarza się jednak, że czas dostarczenia jednośladu wydłuża się ze względu na utrudniony dostęp do wybranych części. Jeśli rower potrzebny jest „na już”, warto zawczasu dokładnie skonsultować tę kwestię z producentem.
Z ręki specjalisty

Spełnienie marzenia o rowerowym ideale brzmi cudownie! Zdarza się jednak, że trudno we własnym zakresie określić, czego dokładnie oczekujemy. Tutaj z pomocą przychodzą producenci. Dobry fachowiec przed zakupem zada szereg pytań, które pozwolą na precyzyjne ustalenie potrzeb i oczekiwań. Dzięki temu nawet rowerowy laik będzie mógł wsiąść na rower, który pozwoli mu w mgnieniu oka pokochać szum opon na asfalcie.  


Biuro obsługi klienta

Masz problem z funkcjonowaniem serwisu? Odezwij się do nas. Pomożemy!
574 140 550