+Dodaj ogłoszenie

Ile trzeba wydać na rower elektryczny?

Ile trzeba wydać na rower elektryczny?

Rowery elektryczne stają się coraz bardziej popularne, a co za tym idzie – coraz bardziej pożądane. Komfort jazdy na elektryku bywa niesamowicie kuszący. Niestety, nie każdy może sobie pozwolić na zakup takiego roweru.

Sprawdzamy, ile trzeba wydać na rower elektryczny.

Cena, jak to zwykle bywa, w dużej mierze uzależniona jest od naszych oczekiwań. Jedną z pierwszych decyzji, jakie należy podjąć przy wyborze roweru elektrycznego, jest rodzaj napędu. Warto wiedzieć, że rowery z napędem umieszczonym w piaście często są tańsze niż te z silnikiem centralnym. Ceny elektryków z napędem w piaście zaczynają się od około 3,5 tysiąca złotych. Tymczasem na najtańszy rower z napędem centralnym musimy przeznaczyć około 7 tysięcy złotych.Rower elektryczny taniej

Nie da się ukryć, że powyższe kwoty często stanowią znaczącą pozycję w budżecie. Co zrobić, jeśli nie możemy sobie pozwolić na taki wydatek, a rower elektryczny stanowi nasze marzenie? Odpowiedź jest prosta: warto rozejrzeć się za używanym egzemplarzem. W miarę możliwości najlepiej wybrać taki model, który nadal dostępny jest także w sprzedaży u producenta. Dzięki temu nie trzeba martwić się o dostęp do części zamiennych w razie ewentualnej awarii.

Twój rower w wersji elektrycznej

Istnieje jeszcze jedno rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się przy ograniczonym budżecie na rower elektryczny – montaż napędu w tradycyjnym rowerze. W ten sposób jednoślad może łatwo zmienić się w elektryka, przy nakładzie finansowym nie przekraczającym 3 tysięcy złotych. Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest fakt, że nie musimy przesiadać się na inny rower. Lubiany przez nas pojazd zyskuje po prostu dodatkową zaletę w postaci silnika, wspomagającego nas w czasie jazdy.Rower elektryczny bez ograniczeń

Oczywiście, nie zawsze to cena musi być kluczowym czynnikiem przy wyborze roweru. Jeśli możemy sobie pozwolić na nieco większy wydatek, warto przyjrzeć się rowerom elektrycznym z wyższej półki. Za około 10 tysięcy złotych można kupić naprawdę solidne rowery elektryczne miejskie lub trekkingowe. Z kolei wydatek na rower elektryczny MTB może mieścić się w granicach kilkunastu tysięcy złotych. Takie kwoty ze spokojem wystarczą na zakup rowerów ze sporym zasięgiem, produkowanych przez renomowane firmy.

Biuro obsługi klienta

Masz problem z funkcjonowaniem serwisu? Odezwij się do nas. Pomożemy!
574 140 550